تکنولوژی

Wallpaper TV

Wallpaper TV یکی از سری های جدید تلویزیون LG است که ضخامت آن به ۲٫۵ میلی متر می رسد و به وسیله‌ی آهنربایی حصیری مانند، می‌توان این تلویزیون‌ها را همچون پوستر به دیوار چسباند و برای جدا کردن تلویزیون wallpaper OLED از دیوار نیز تنها کافی است که نمایشگر را از روی قسمت حصیر مانند زیرین کشیده و جدا کنید.
در ساندبار خارجی که صدای تلویزیون را ارائه می دهد نیز از شیوه Dolby Atmos استفاده شده است. در Dolby Atmos صدا به طور خاص به سمت هایی مانند بالا حرکت کرده و پس از برخورد مانند یک شبیه ساز فراگیر به سمت کاربر می رود.
دقت قابل پشتیبانی در تلویزیون های LG OLED Wallpaper برابر با ۴K/UHD بوده و این محصول از فناوری HDR نیز پشتیبانی می کند. سیستم عامل آن را OS اختصاصی شرکت ال جی با نام WEB OS تشکیل می دهد که از برنامه های پخش آنلاین با دقت ۴K نیز پشتیبانی می کند.
سری W با پشتیبانی از چهار استاندارد اصلی HDR ( HDR10 ، Dolby Vision ، HLG و Advanced HDR توسط Technicolor ، ۴K رزولوشن  کامل را ارائه می دهد و نرم افزار هوشمند تلویزیون WebOS  ۳٫۵  بسیار خوب LG را اجرا می کند.
این تلویزیون مانند یک پنجره بر روی دیوار قابل نصب است. پنل صفحه نمایش به اندازه کافی سبک است که مانند یک قطعه هنری آویزان است ، که توسط مجموعه ای از آهن ربا نگه داشته می شود. از نظر خنک کننده ، هیچ تلویزیون دیگر نمی تواند آن را لمس کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *