تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا کسب و کار آنلاین دارید؟

آیا تا کنون به افزایش فروش کالاهایتان در فضای مجازی فکر کرده اید؟

کالیمانگا راهکاری متفاوت برای توسعه کسب و کار شماست ، همین حالا به صورت کاملا رایگان به گسترده ترین شبکه ی فروش و بازاریابی اینترنتی در شرق کشور متصل شوید، تا بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی ، یک فروشگاه اینترنتی کامل با تمام امکانات مورد نیاز از جمله درگاه پرداخت و درگاه توزیع پستی داشته باشید، پنل فروشندگان کالیمانگا این امکان را به شما می دهند که فروش محصولات خود را به طور قابل توجهی افزایش داده و به کسب و کار خود رونق دهید.

فرآیند فروش محصول در کالیمانگا چگونه است؟

  1. فرم ثبت نام فروشندگان را تکمیل کنید.
  2. منتظر تایید حساب کاربری خود به عنوان فروشنده بمانید.
  3. کالاهای خود را همراه با قیمت و شرح در پنل فروشندگان کالیمانگا درج کنید.
  4. به صورت لحظه ای وضعیت سفارشات و آمار کالای خود را پیگیری کنید.
  5. لذت فروش موفق به صورت اینترنتی را تجربه کنید.

 

کالیمانگا چطور به افزایش فروش و مشتریان شما کمک میکند؟

شبکه بازاریابان کالیمانگا، متشکل از تعداد قابل توجهی از بازاریاب‌ های فروش اینترنتی در فضای مجازی است که پس از ارائه محصولات شما در وبسایت، برای کمک به توسعه بازار و معرفی محصولات در فضای مجازی و غیره اقدام می کنند.

شما می توانید کالای سفارش شده را به انبار مرکزی کالیمانگا در مشهد ارسال کنید. کالیمانگا بعد از بررسی کالا و بسته بندی، آن را برای مشتری ارسال می کند.

کالیمانگا تلاش می کند که با معتبر و اصیل ترین تامین کنندگان محصولات همکاری کند که با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت، کالاهای خود را در وبسایت کالیمانگا معرفی و به فروش می رسانند. در حال حاضر کالیمانگا مشتاق است با فروشندگان و تامین کنندگان کالاهای با کیفیت و اصالت در سراسر نقاط کشور همکاری داشته باشد.

بله، یکی از اهداف مهم کالیمانگا رونق بخشیدن به کسب و کارهای خانگی و کوچک است. کالیمانگا با دنبال کردن این هدف علاوه بر حمایت از کسب و کارهای تازه تاسیس به رونق اقتصاد و تولید ملی کشور نیز می‌ اندیشد.

خیر، عضویت و فعالیت کاملا رایگان است.

کالیمانگا به صورت ماهانه، بهای محصولات فروش رفته را نقداً و یا با حواله بانکی و طی یک هفته کاری پس از محاسبه به فروشنده پرداخت خواهد کرد. شایان ذکر است آغاز فرایند محاسبه، اولین روز کاری پس از پایان ماه شمسی می‌باشد. بر این اساس تمام مبالغ بستانکاری تامین‌کنندگان مربوط به ماه گذشته شمسی از روز ۱ تا ۷ هر ماه پرداخت می‌ شود.

در بستری امن و جذاب محصول خود را بفروشید…