معرفی سیستم فروشگاه ساز کالیمانگا

شتاب دهنده پیشرفت کسب و کار شما

دسترسی به مشتریان

دسترسی به تمام مشتریان سراسر ایران

کسب و کار بزرگ‌تر

کسب و کار خود را بزرگ‌تر و فروش را چند برابر کنید.

راه اندازی رایگان فروشگاه

راه اندازی کاملا رایگان فروشگاه آنلاینی که کنترل آن دست خود شماست.

تصمیم به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی یا کسب و کار آنلاین دارید؟

آیا تا کنون به افزایش فروش کالاهایتان در فضای مجازی فکر کرده اید؟

کالیمانگا راهکاری متفاوت برای پیشرفت کسب و کار شماست ، همین حالا به صورت کاملا رایگان به گسترده ترین شبکه ی فروش و بازاریابی اینترنتی در سراسر کشور متصل شوید ، تا بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی ، یک فروشگاه اینترنتی کامل با تمام امکانات مورد نیاز از جمله درگاه پرداخت و درگاه توزیع پستی داشته باشید ، باشگاه مشتریان وفادار کالیمانگا این امکان را به شما می دهند که فروش محصولات خود را به طور قابل توجهی افزایش داده و کسب و کار خود را توسعه دهید.

معرفی سیستم فروشگاه ساز کالیمانگا

فرآیند فروش محصول در کالیمانگا چگونه است؟

  1. فرم ثبت نام فروشندگان را در کالیمانگا تکمیل کنید.
  2. منتظر تایید حساب کاربری خود به عنوان فروشنده بمانید.
  3. کالاهای خود را همراه با قیمت در پنل فروشندگان کالیمانگا درج کنید.
  4. به صورت لحظه ای وضعیت سفارشات و آمار آن را پیگیری کنید.
  5. لذت فروش موفق به صورت اینترنتی را تجربه کنید.
  6. تسویه حساب کالیمانگا با شما در کمتر از ۴۸ ساعت به انجام خواهد رسید.

 

 

کالیمانگا چطور به افزایش فروش و مشتریان شما کمک میکند؟

شبکه بازاریابان کالیمانگا ، متشکل از صد ها هزار بازاریاب فروش اینترنتی در فضای مجازی می باشد که پس از ارائه محصولات شما در وبسایت ، نسبت به بازاریابی و معرفی آنها در فضای مجازی اقدام میکنند.

شبکه توزیع پستی کالیمانگا ، پس از ثبت سفارش توسط مشتریان ، به محل انبار یا شرکت شما مراجعه نموده ، کالای فروخته شده را برداشته و به دست مشتری می رساند.

شبکه تامین کنندگان کالیمانگا ، متشکل از برترین و اصیل ترین تامین کنندگان محصولات می باشد که به صورت دست اول و با مناسب ترین قیمت ، کالاهای خود را در وبسایت کالیمانگا معرفی و به فروش می رسانند. در حال حاضر کالیمانگا می تواند با فروشندگان و تامین کنندگان کالاهای با کیفیت و اصلی در سراسر نقاط کشور همکاری داشته باشد.

بله ، شما می توانید با ارسال مشخصات خود از طریق فرم ثبت نام ، در قالب شخص حقیقی با کالیمانگا همکاری داشته باشید.

هدف کالیمانگا ، رفع دغدغه ها و استرس های فروشندگان کالا می باشد. ما با فراهم آوری بستری مناسب تمامی فرآیندهای مربوط به بازاریابی ، فروش و تحویل محصولات شما را انجام خواهیم داد.

عضویت و فعالیت کاملا رایگان است!

همین حالا به جمع فروشندگان کالیمانگا بپیوندید.

کلیه مبالغ مربوط به سفارشات پرداخت آنلاین ، در پایان همان روز به شما پرداخت می گردد.

همچنین مبالغ مربوط به سفارشات پرداخت درب منزل ، ظرف حداکثر ۲۴ ساعت به حساب بانکی شما واریز می گردد.

کالیمانگا ، تنها بازار الکترونیکی است که فرآیند تسویه حساب با تامین کنندگان را در بازه زمانی کمتر از ۲۴ ساعت به انجام می رساند و این مورد در سایر فروشگاه های اینترنتی بین ۳۰ تا ۶۰ روز ، زمان می برد.

معرفی سیستم فروشگاه ساز کالیمانگا

امروزه ابزار های مختلفی برای خرید و فروش اینترنتی وجود دارند که به فروشندگان کالا کمک میکنند تا محصولات خود را به مشتریان مختلف در سایر نقاط شهر یا کشور معرفی کنند.

فروشگاه هایی همانند Ebay و Alibaba که از جمله بزرگترین بازارهای اینترنتی جهان هستند به کمک فروشندگان آمده اند و با فراهم نمودن امکان فروش محصولات در وبسایت ، سعی در توسعه بازارها و کسب و کارهای کوچک دارند.

اما در ایران به دلیل وجود تحریم های مختلف و عدم دسترسی به ابزارهای جهانی ، اوضاع خرید و فروش نابسامان است…

نرم افزارهایی مانند تلگرام که برای گفتگوی آنلاین طراحی شده اند ، تبدیل به بازار خرید و فروش شده اند و اکثر کاربران از این اتفاق ناراضی اند.

به علاوه تعداد افرادی که از این سیستم ها برای فروش محصولات استفاده میکنند بسیار زیاد است و به همین دلیل نیز ، فرصت برای افراد سودجو فراهم گردیده است تا با فروش محصولات فاقد کیفیت و غیر استاندارد ، ذهنیت مردم را نسبت به خرید اینترنتی تخریب کنند.