دیگر لازم نیست برای خریدهای روزانه‌تان ساعت‌ها در ترافیک و هوای ناسالم از منزل خارج شوید. ما می‌خواهیم عضوی از خانواده‌تان باشیم.

اجازه هست؟

در سوپر مارکت آنلاین میسو قصد داریم خریدهای شما را به هر کجای مشهد که بخواهید، در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به صورت رایگان به دست‎تان برسانیم. میسو همچنین محصولات خود را به سراسر کشور نیز ارسال می کند.

وقتی این اجازه را به ما بدهید که سوپر مارکت آنلاین میسو عضوی از خانواده‌تان باشد دیگر به هیچ عنوان دغدغه‌های زیر را نخواهید داشت:

  1. نمی‌دانید به هنگام خرید به کدام سوپر مارکت یا مغازه مراجعه کنید که همه‎ی اجناس موردنیاز شما را داشته و تنوع محصولات آن، نیاز شما را رفع کند.
  2. نگران هستید اگر برای خرید از منزل خارج شوید، میهمان‌هایتان پشت در بمانند!
  3. کارهای مهم‌تری برای انجام دارید؛ اما مجبورید وقت‎تان را صرف کاری کنید که می‌توانید به کسی دیگر واگذار کنید.
  4. به دلیل نداشتن وسیله نقلیه شخصی مجبورید نیمی از خریدهایتان را انجام ندهید؛ زیرا حمل آن‌ها تا رسیدن به منزل برایتان مشکل خواهد بود.
  5. نمی‌دانید فرزند دلبندتان را نزد چه کسی بگذارید تا در این هوای آلوده او را همراه خود نبرید.

ما برای رفع همه‌ی این دغدغه‌ها اندیشیده‌ایم و تا به امروز قریب به ۸ سال است که در صدد برطرف کردن آن‌ها بوده‌ایم.

محصولات سوپر مارکت از قبیل لبنیات، روغن، ماکارونی، رب، برنج، حبوبات و غیره آن دسته از محصولاتی هستند که جزء خریدهای روزانه به حساب می‌آیند. حتما برای شما هم پیش می‌آید که گاهی در هفته ۲ الی ۳ بار برای انجام خریدهایتان از منزل خارج می‌شوید.

مطمئنا ضرب‌المثل « از شیر مرغ تا جون آدمیزاد » را شنیده‌اید. این ضرب‌المثل قصه‌ی تنوع محصولات میسو را حکایت می‎کند.

قطعا همگی ما کارهایی داریم که از اولویت بالایی برخوردار هستند. اگر همین زمان هایی را که برای خرید صرف می شوند یا بهتر است بگوییم تلف می شوند، ذخیره کنیم، می توانیم به کارهایی بپردازیم که برایمان در اولویت اول قرار دارند.

پیشنهاد ویژه:

سوپر مارکت آنلاین میسو به شما قول می‌دهد اگر یکبار خریدهایتان را به ما بسپارید، دیگر هیچ‌گاه برای حتی کوچکترین خریدتان از منزل خارج نخواهید شد.

سوپرمارکت آنلاین میسو با بیش از ۱۳۰۰۰ محصول متنوع پاسخگوی همه‌ی سلیقه‌ها خواهد بود.

وقتی لبخند رضایت 🙂  را بر لبان مشتریان‌مان می‌بینیم انرژی و انگیزه مضاعفی برای ارائه خدمت به شما عزیزان دریافت خواهیم کرد.

 

و در نهایت از شما سپاسگزاریم که به ما اعتماد می کنید…