با درود و احترام بی پایان خدمت تمامی هموطنان عزیز و گرانقدر

خرسندیم از اینکه پس از تلاش های بی وقفه و با همکاری متخصصین و فعالان دنیای تجارت الکترونیک ، توانسته ایم گامی مثبت در مسیر توسعه فروش و رشد تجارت الکترونیکی میهن عزیزمان ایران برداریم.

بی شک حمایت شما سروران در این مسیر ، تاثیری شگفت انگیز در رشد و پیشرفت این کسب و کار داشته است.

 

در راستای جلوگیری از سوء استفاده های برخی افراد سودجو و با توجه به اینکه وبسایت کالیمانگا ساختاری چند فروشندگی دارد ، توافقنامه کاربری ویژه تامین کنندگان جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با قوانین فروش کالا در وبسایت کالیمانگا تقدیم حضور می گردد.

 

 1. تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی کالیمانگا مستقیما توسط کارخانه تولید کننده آن کالا یا نماینده رسمی و قانونی آن در کشور تامین و به فروش می رسد.
 2. شما تامین کننده گرامی ، با فروش محصولات خود در این وبسایت پذیرفته اید که از لحاظ قانونی تولید کننده یا نماینده رسمی آن کالا می باشید.
 3. فروشندگان دست اول و یا عمده فروشان محترم می توانند با اخذ تاییدیه کتبی از شرکت های تامین کننده محصولات ، نسبت به عرضه کالاهای خود در وبسایت کالیمانگا اقدام نمایند.
 4. در خصوص محصولات و کالاهای خارجی و یا اقلامی که تامین کنندگان یا تولید کنندگان رسمی آن در داخل کشور ایران حضور ندارند ، ممنوعیتی وجود نداشته و نمایندگان و فروشندگان کالا می توانند در خصوص تامین و فروش این محصولات به صورت آزادانه فعالیت داشته باشند.
 5. فروش و عرضه هرگونه کالای بدون مجوز که از دیدگاه قوانین جمهموری اسلامی ایران دارای ممنوعیت باشد ، در بستر وبسایت کالیمانگا ممنوع بوده و مسئولیت عرضه و فروش آن برعهده تامین کننده خواهد بود.
 6. از آنجایی که کالیمانگا ساختار چند فروشندگی دارد ، مسئولیت هرگونه سوء استفاده از محصولات ، تصاویر محصولات و یا برند شما ، بر عهده تامین کننده آن کالا خواهد بود.
 7. مالکین برندها یا تامین کنندگانی که محصولات آن ها در وبسایت به صورت غیر رسمی و توسط سایر اشخاص به فروش می رسد ، می توانند جهت جلوگیری از این امر با واحد تامین کنندگان کالیمانگا تماس حاصل نموده و مراتب را اطلاع رسانی نمایند.
 8. کالیمانگا نیز متقابلا از همکاری با تامین کنندگان و تولید کنندگان دست اول کالا استقبال نموده و شما را در این امر همراهی خواهد نمود. شما میتوانید با ارائه مستندات لازم ، کنترل و مدیریت فروش محصولات متعلق به خودتان را در وبستر وبسایت کالیمانگا در دست بگیرید.
 9. چنانچه هرکدام از محصولات عرضه شده توسط تامین کننده از لحاظ کیفی با نمونه های اصلی تفاوت داشته و یا اصطلاحا HighCopy می باشند ، تامین کننده موظف به اطلاع رسانی این مهم بوده و کالیمانگا این اختیار را دارد تا در راستای جلب رضایت مشتریان و حفظ اعتماد آنها ، درجه کیفی محصولات تامین کننده را در وبسایت قید نماید.
 10. کلیه محصولات اصلی با برچسب اصلی و کلیه محصولات درجه ۲ ، ۳ و… ، محصولات HighCopy و… با برچسب مربوطه نشانه گذاری خواهند شد.
 11. تامین کننده موظف است محصولات و کالاهایی که در وبسایت فروشگاه اینترنتی کالیمانگا به فروش رسیده است را بلافاصله بعد از اعلام سفارش توسط اپراتور کالیمانگا ، آماده سازی نموده و در کمتر از ۴۵ دقیقه نسبت به تحویل کالا به واحد ارسال ، اقدام نماید.
 12. در مورد کالاهایی که موجودی آنها در انبار فروشگاه تامین نمی باشد ، لیکن تامین کننده در وبسایت کالیمانگا اعلام موجودی نموده است ، موظف است در صورت خرید مشتری نسبت به تامین فوری کالا اقدام نماید و یا می تواند قبلا تعداد مشخصی از آن کالا را خریداری نموده و به موجودی انبار خود اضافه نماید.
 13. تامین کننده متعهد می گردد که اقلام به فروش رسیده را بر طبق مشخصات ارائه شده ، و کنترل کیفی قبلی ارائه نموده و در این خصوص به مواردی نظیر رنگ بندی ، سایز بندی ، ابعاد ، وزن ، مدل دستگاه ، سریال دستگاه ، کشور سازنده ، اصالت محصول ، بسته بندی و درجه کیفی توجه لازم را داشته باشد و کالا را عینا مطابق مشخصات ذکر شده در وبسایت کالیمانگا به مشتری تحویل نماید.
 14. تامین کننده متعهد می گردد ، در تهیه و تامین سفارشات نهایت دقت و سرعت در عملکرد را به کار بندد.
 15. وظیفه معرفی محصولات جدید ، اعلام قیمت های روز ، اعلام تغییرات قیمت ، و ارائه آن ها به واحد پشتیبانی کالیمانگا جهت درج و بروزرسانی در وبسایت بر عهده تامین کننده است.
 16. وظیفه اعلام موجودی و کسورات و حذفیات محصولات در انبار یا سبد کالایی فروشگاه و اعلام موارد به کالیمانگا بر عهده تامین کننده است.

در هر مرحله از این همکاری ارزشمند با تمام ارزش ها و توانمندی هایمان در کنار شما هستیم و سعی بر آن داریم تا خدماتی با کیفیت را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.

بدون شک مواردی نظیر قیمت مناسب ، پشتیبانی و گارانتی محصولات ، کیفیت عالی و… تاثیر شگفت انگیزی در جلب رضایت مشتریان دارد.

هدف ما ؛ لبخندِ رضایتِ شماست 🙂

 

باتشکر و احترام

مرکز تجارت الکترونیک کالیمانگا