فروشگاه اینترنتی کالیمانگا ، آرزومند لبخندِ رضایتِ شماست…

 

پیشینه کالیمانگا

کالیمانگا اولین و بزرگترین هایپر مارکت اینترنتی شرق کشور است که فعالیت خود را در سال ۱۳۸۹ در قالب یک وبسایت محلی کوچک و با کمک پیام رسان‌هایی همچون وایبر و واتس‌اپ در زمینه فروش مواد غذایی آغاز نمود. ایده‌ی اولیه کالیمانگا بر این اساس که در کوتاه ترین زمان ممکن، کالا و مواد غذایی مورد نیاز شهروندان را به دست آنها برساند، شکل گرفت.

در سال ۱۳۹۲ وبسایت رسمی کالیمانگا با ظاهری ساده‌ و سیستم فروشگاهی معمولی آغاز به کار نمود. از آن سال تا فروردین ماه سال ۱۳۹۶ اعضای این پروژه مشغول به تحقیق، توسعه و تکمیل زیرساخت‌های هایپر مارکت اینترنتی بودند و امروز مفتخریم که با بیش از ۶ سال تجربه در زمینه تجارت الکترونیک و خرید و فروش اینترنتی، بزرگترین هایپر مارکت اینترنتی شرق کشور هستیم.

خدمت‌رسانی با احترام و عشق.

چرا کالیمانگا

از دیرباز تا کنون، بشر همواره در فکر رفع دغدغه‌های کم اهمیت‌تر در زندگی خود بوده تا بتواند زمان و انرژی بیشتری را صرف لذت بردن از زندگی کند و آرامش بیشتری داشته باشد. سپری کردن اوقات در کنار خانواده و افرادی که دوستشان داریم، انجام کارهایی که علاقه داریم، ورزش، تفریح و رسیدگی به اموری که باعث افزایش سطح شادی و رضایت ما در زندگی می‌شود برای همه انسان‌ها دارای اهمیت بسیار زیادی شده‌ است.

برخی از امور روزمره تا پیش از این، به دلیل این‌که راهکاری برای صرف نظر کردن از آن ابداع نشده بود، کم کم تبدیل به نوعی تفریح یا وقت گذرانی شده بود… یک مثال برای این امور قدم زدن در بازارهای مختلف و صرف وقت برای خرید بود. با پیشرفت تکنولوژی در جامعه مدرن امروزی، راهکارهای جالبی برای دستیابی به برخی از نیازهای انسان مدرن ارائه شده است… راهکارهایی که شاید استفاده از آن‌ها در ابتدا مضحک به نظر برسد اما هر چه زندگی ما شلوغ‌تر می‌شود و مشغله‌های ما افزایش می‌یابد، این راهکارها مفیدتر و پر رنگ‌تر می‌شوند.

کالیمانگا ، راهکارِ خرید شماست.

 

ماموریت ما

از یک عدد شیرینی دونات گرفته تا سفارشات پرحجم خود را به ما بسپارید.

اتلاف وقت در ترافیک خیابان‌های شلوغ شهر ، تحمل آلودگی هوا‌، سر و صدا و آلودگی صوتی، جستجوی فیزیکی بین هزاران کالا، جابجایی بسته‌های سنگین خرید و انتظار در صف شلوغ پرداخت فروشگاه‌ها را فراموش کنید!

موبایلتان را بردارید

سفارشات خود را ثبت کنید

و در کمتر از ۲ ساعت، کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید!

سازمان مرکزی هایپر مارکت اینترنتی کالیمانگا واقع در شهر مشهد، با هدف ارائه کالا و خدمات، با سرعت و کیفیت بیش‌تر راه اندازی شده است. همچنین پاسخگویی حضوری در خصوص مشکلات مشتریان و نیز امور مربوط به ضمانت کالاها هستیم.

 

هدف کالیمانگا

جز برای کار و تفریح از خانه خارج نشوید…

به توصیه کالیمانگا که باعث سلامتی و افزایش طول عمر شما می‌شود توجه کنید.

به امید روزهای آتی که با پیشرفت تکنولوژی و رشد دنیای مدرن‌، دایره خدمت‌رسانی ما به شما شهروندان عزیز ، وسیع‌تر شده و پاسخگوی مهم‌ترین نیازهای شما در زمینه خرید و فروش اینترنتی باشیم.

ارمغان کالیمانگا؛ زندگی در آسایش و هوشمندی