تکنولوژی

یخچال درب فرانسوی سامسونگ

قابلیت Smart Divider یخچال درب فرانسوی سامسونگ که دقیقا برای یک خانواده چهار نفره بهینه شده – با روشی هوشمندانه برای تقسیم‌ بندی محتویات یخچال – برای اقلام پر مصرف و هر چیز دیگر از کشوی میانی مستقل استفاده می‌کند. این قابلیت به سادگی و راحتی به شما امکان می‌دهد اقلام داخل یخچال را بر اساس علایق خانواده، نوع غذا یا هر روش متناسب دیگر مرتب و دسته‌بندی کنید.

قابلیت کنترل دمای سامسونگ که متناسب با نیاز و سلیقه‌ خانواده‌ ها طراحی شده است، یک کشوی مستقل است که مانند یخچالی در دل یخچال دیگر عمل می‌کند. کافی است برای نوع غذایی که می‌خواهید در یخچال نگه‌دارید، از بین چهار وضعیت -۲۹ درجه فارنهایت (گوشت / ماهی) ، ۳۳ درجه فارنهایت (نوشیدنی‌های سرد) ، ۳۷ درجه فارنهایت (غذاهای آماده / میان‌وعده‌ها) ، ۴۲ درجه فارنهایت (غذاهای مهمانی) ، حالت مناسب را انتخاب کنید تا این کشو دما را متناسب با نیازهای خاص شما تعدیل کند. این کار را می‌توان تنها با لمس یک دکمه انجام داد.

سامسونگ فناوری سرمایشی را در یخچال‌ ها ارائه می‌دهد که پنج برابر قیمتش ارزش دارد. فناوری Twin Cooling Plus™ در داخل یخچال هریک از فضاها را به‌‌طور جداگانه تهویه می‌کند. هوای فریزر خشک می‌ماند و هوای یخچال مرطوب، تا مواد غذایی در بهترین وضعیتشان نگه‌داری شوند. این فناوری، نوعی فناوری است که در یخچال‌های حرفه‌ای می‌توانید شاهد آن باشید.

چراغ‌های LED تعبیه شده در بیرون یخچال ظاهری زیبا به آن می‌بخشد. چراغ‌های LED داخل یخچال French 4 محفظه‌های داخل یخچال را کاملاً نورانی و روشن می‌سازد تا راحت‌تر بتوانید اقلام مورد نیاز خود را بیابید. این چراغ‌های LED با دوام، علاوه بر روشنایی خود، نسبت به چراغ‌های یخچال معمولی ۲۰ برابر انرژی کمتر مصرف می‌کنند که در نوع خود کم‌ مصرف‌ترین و به‌صرفه‌ ترین چراغ هستند.

دسته در زیبای این یخچال، باز و بسته کردن در آن را بسیار راحت‌ کرده است. در واقع انجام این کار آنقدر راحت است که حتی کودکان هم می‌توانند این کار را انجام دهند. این دسته نوین که با در نظر گرفتن راحتی و آسایش شما طراحی شده، لازم نیست نیروی زیادی برای باز و بسته کردن در وارد کنید.

این یخچال با حداکثر گنجایش برای هر نوع ماده غذایی اعم از نوشیدنی، غذاهای فریز شده، صبحانه، ناهار و شام روزانه، صبحانه، ناهار و شام آخر هفته، حتی ناهار پیک‌نیک هفتگی خانواده، معادل ۱۰۱ لیتر گنجایش دارد.

سامسونگ همچنان بر آن است که یخچال‌هایی فوق‌ العاده کم مصرف و سازگار با محیط زیست را تولید کند. یخچال‌های سامسونگ با گواهینامه رده انرژی برای بیشتر محصولات، لوگوی ستاره انرژی در ایالات متحده آمریکا را دریافت کرده‌اند.

آب‌سرد کن این یخچال مجهز به نمایشگر لمسی LED سامسونگ دارای یک دهانه فوق‌العاده بلند است، بنابراین درنهایت می‌توان پارچ‌ها و لیوان‌های زیبا را به سرعت و به راحتی با آب تصفیه شده از آب‌سرد کن پر کرد. فرقی نمی‌کند نوشیدنی چه باشد یا در چه ظرفی ریخته شود، همه چیز با لمس انگشتان شما مهیا است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *