راهنمای خرید, مد و لباس

لباس هایی برای لاغر نشان دادن اندام

بسیاری از خانم ها دوست دارند که اندام متناسب داشته باشند اما عده بسیاری کم خانم ها دارای اندام متناسبی هستند اما هر خانمی می توانند با رعایت نکات بسیار ساده و اصول کلی اندام خود را متناسب تر نشان داده و عیوب اندام خود را بپوشاند و اندام خود را با لباس متناسب با اندامش زیبا نشان دهد.

پوشیدن لباس های تیره باعث می شود اندام ما کشیده تر و لاغرتر بنظر برسد و تفاوتی ندارد که چه لباسی باشد، هم مانتوی تیره و هم لباس های شب تیره رنگ تاثیر زیادی در لاغر نشان دادن ما دارند.

ایده خوبی است که جلوی آینه ایستاده و فرم و سایز قسمت های مختلف اندامتان را ارزیابی کنید. شما بایستی بر روی قسمت های کوچک بدنتان تاکید بیشتری کرده و آنها را برجسته تر سازید. مثلا، اگر شما کمر باریکی دارید، بهتر است لباس هایی بپوشید که دارای کمربند بوده و با کمربند این قسمت از بدنتان را مورد توجه قرار دهید. به علاوه توجه داشته باشید که باید بخش هایی از اندام که کوچک نیستند را برجسته نکرده و حتی الامکان پنهان سازید. اگر شما ران های پهنی دارید، بایستی شلواری با پاچه های گشاد بپوشید که پاهایتان متناسب تر بنظر رسیده و توجه از ران ها برداشته شود.

پوشیدن لباس هایی با چاپ راه های عمودی باعث می شود که شما لاغرتر به نظر برسید و همچنین بستن یک کمربند دور کمر هم باعث شده که  کمی لاغرتر از حد معمول به نظر برسید.

اگر می خواهید لاغرتر به نظر بیایید یکی از نکات در هنگام استفاده از کیف آن است که از کیف های دستی استفاده کنید که هنگامی که آنرا در دست می گیرید مابین کشاله ی ران و مچ پا قرار گیرد.

یکی از بزرگترین رازها برای لاغرتر نشان دادن پوشیدن کفش های پاشنه بلند و همرنگ پوست است که باعث لاغر و کشیده تر شدن شما شود.

پوشیدن  شلوار جین تیره رنگ و ساده که باسن و ران آن بدون برش می باشد لاغرتر نشانتان می دهد.

وقتی قرار است با انتخاب سبک لباس پوشیدنتان وزن کم کنید باید حتی در انتخاب اکسسوری‌ها از زیورآلات گرفته تا شال و روسری هم برنامه‌ریزی شده عمل کنید. در انتخاب گردنبند باید سراغ مدل‌های بلند و البته بسیار ظریف بروید. این ترفند در مورد انتخاب گوشواره هم صدق می‌کند. بهتر است از دستمال گردن‌های بلند و ظریف استفاده کنید و آن‌ را درست مثل یک شال‌گردن بدون اینکه (دور گردن بپیچانید) از ۲ طرف رها کنید. در این شرایط پوشیدن شال به نفع شماست. دسته‌های بلند شال به دلیل خطای دیدی که ایجاد می‌کنند بالاتنه شما را بلندتر و در نتیجه ظریف‌تر به تصویر می‌کشند. علاوه بر آویزان کردن گوشواره طلا و براق باید توجه داشته باشید که حتما گوشواره شما مدل آویزی باشد تا فرم صورتتان را لاغرتر نشان دهد.

وقتی تونیک شما بالای باسنتان قرار بگیرد، نه تنها اندامتان را بزرگ نشان نمی دهد بلکه استخوان بندیتان را هم ریز و ظریف نشان می دهد. هر لباسی که دورتا دور استخوان باسن شما قرار بگیرد، جثته شما را بزرگ نشان می دهد.

کسانی که شانه های بزرگی دارند همیشه باید لباسی بپوشند که کمر و باسنشان را لاغر نشان دهد. این کت راه دارِ جذب، اندامتان را کشیده نشان می دهد.

استایل و نحوه ایستادن برای لاغر نشان دادن

۱- درست بایستید.

درست ایستادن شکمتان را به داخل می برد و باعث می شود حداقل ۵ کیلو لاغر تر به چشم بیایید. پشتتان را صاف نگه دارید و شانه هایتان را به عقب بکشید. اگر به ایستادن در حالت نادرست عادت دارید، ممکن است ایستادن در این حالت راحت نباشد، ولی این حالت از نظر بصری تغییر زیادی ایجاد می نماید.

۲- چانه تان را بالا نگه دارید.

علاوه بر صاف ایستادن، چانه تان را نیز بالا نگه دارید. این کار از شکل گرفتن غبغب جلوگیری می کند (و در عوض باعث پخش شدن چربی در صورتتان می شود) و باعث می شود کلا لاغر تر به نظر برسید. داشتن غبغب باعث می شود سنگین تر از آنچه که هستید به نظر برسید.

۳- اعضای بدنتان را تنظیم کنید.

به یک صفحه از یک مجله مد با دقت نگاه کنید. ببینید که چه حالت های دست و پا بدن را لاغر تر نشان می دهند. هم چنین با گرفتن تعدادی عکس از خودتان، زیبا ترین ژست عکستان را پیدا کنید.

۴- غذاهای شور و نفاخ نخورید.

هنگامی که نمک زیادی وارد بدنتان می شود، بدن سعی می کند با جذب آب بیشتر، نمک را جبران نماید. این فرآیند باعث پف کردن بدنتان و چاق به نظر رسیدنتان می شود (حتی اگر خیلی لاغر باشید). هم چنین برخی از مواد غذایی هنگام هضم تولید گاز می کنند که ظاهرتان را پف کرده و تپل نشان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *