معرفی استایل های جدید

ست کردن رنگ لباس متناسب با فصل پاییز

در فصل پاییز بهتر است به جای پوشیدن یک لباس گرم و سنگین ، چند لباس نازک را روی هم بپوشید تا در صورت گرم و سرد شدن دمای هوا یا در مکان‌های متفاوتی که در آنها قرار می‌گیرید ، بتوانید به راحتی پوشش خود را تغییر دهید. پوشیدن یک بلوز کاملا اندازه بدن با یک ژاکت تک‌ دکمه‌ای ، جلیقه یا کت جین برای این فصل بسیار مناسب است.

جنس لباس پاییزه

پارچه های مخمل کبریتی ، چرم ، جیر ،‌ پارچه های کتانی راه راه و زبر ، مخمل ، بافتنی و کشباف ، پارچه هایی که آستر دارند ، خز و در نهایت پارچه های پشمی ، پارچه های لباس های پاییزی هستند.

رنگ لباس های پاییزی :
  • آبی فیروزه ای

 

رنگ آبی فیروزه ای رنگ سردی است و میتواند مکمل خوبی برای فصل پاییز ، که رنگ گرمی دارد باشد و بهتر است این رنگ را با رنگ مشکی ست شود. آبی رنگ سردی به حساب میاد ، رنگ هایی از طیف آبی وجود دارند که تند و جیغ هستند و می توانند در کنار رنگ های گرمی مثل نارنجی که مکمل آبی است ، یا رنگ قرمز ، زرد ، بنفش و … بسیار جلوه ی شادی ایجاد بکند.

  • بنفش

بنفش رنگی سلطنتی است ، در عین حال رنگی مناسب برای لباس های میهمانی نیز می باشد. که میتوان این رنگ را با اکسسوری های مشکی و زیبایی ست کرد تا جلوه ای خاص برای شما ایجاد کند.

  • رنگ شتری

 

رنگ شتری کمی کلاسیک تر است و می تواند برای کت های این فصل رنگ مناسبی باشد. بهتر است برای ست کردن این رنگ از لباس های هم رنگ استفاده کرد اما از کمربند و زیور الاتی با رنگ های متضاد استفاده کرد.

  • سبز زمردی

 

این رنگ نشانه آرامش ، خوشبختی ، سلامتی و پیروزی است و حالت آرامش‌بخش آن باعث می‌شود به عنوان سمبل شفقت ، مهربانی ، تعادل روح و روان و رفتار شناخته شود. این رنگ مهربانی و دوستی را در انسان‌ها افزایش می‌دهد.

انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده ی آن است که صاحب آن شخصیتی قوی و با اراده دارد. پوشیدن لباس سبز رنگ اضطراب را از شما دور می‌کند.

  • قرمز روشن

 

اگر میخواهید تمام نگاه ها به سمت شما باشد و بدرخشید این رنگ را انتخاب نموده و قرمز روشن از جمله رنگ هایی است که میتوان آن را با اکثر رنگ ها و اکسسوری ها ست کرد.

  • خردلی

رنگی گرم ، دلپذیر، با آرامش که احساس بسیار خوبی را به شما و اطرافیانتان خواهد داد. این رنگ مناسب کسانیست که می خواهند بر پیرامون خود تاثیرگذار باشند و احساس گرمی و آرامش را هم به خود و دیگران منتقل کنند.

پیشنهاد ما برای شما این است که ، بهتر است بقیه ی اجزای استایلتان سیاه و سفید باشد تا خردلی ، زیبایی خود را بیشتر نمایش دهد.

  • سدری

رنگ خاکستری متمایل به سبز ، رنگی بسیار شیک و متفاوت  که میتواند گرما بخش روز های سرد پاییزی شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *