معرفی لوازم آرایشی

رنگ لاک مناسب پاییز و زمستان

قرمز

رنگ قرمز به عنوان یکی از پرطرفدارترین رنگ‌ها برای خانم‌ها است. استفاده از این رنگ در طراحی ناخن، ظاهری جذاب و خیره‌کننده را برای ناخن‌ها ایجاد می‌کند. رنگ  قرمز رنگی است که هیچوقت از مد نمی‌افتد فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که از اکلیل به همراه رنگ قرمز استفاده نکنید.
به زرشکی رنگ قرمز گارنتی گفته می شود، رنگ گرمی که می تواند با هماهنگی با سایر آرایش شما، جذابیت بسیاری به شما ببخشد.

مشکی و رنگ های مشابه و نزدیک به آن

مشکی مد گذرای این فصل است و بهتر است ناخن‌هایتان را کوتاه و گرد نگاه دارید.
رنگ خاکستری تیره که همانند اسلحه های فولادی می ماند با درخششی از رنگ آبی همانند اسلحه ای به دستان شما قدرت می دهد.

رنگ سبز آبی طاووسی می تواند گزینه مناسبی در کنار بوت های چرمی و یا پیراهن های ابریشمی باشد.

زرد و صورتی

رنگ صورتی مات به شما احساس آرامش می دهد، همانند لباس های گل گلی که در خانه می پوشید با این رنگ روی دستانتان همیشه آرامش خانه را همراهتان خواهید داشت.
رنگ های یاسی مخصوص بهار هستند، اما این رنگ ملایم که بیشتر به رنگ بنفش شبیه است مناسب هوای سرد و خنک می باشد. اگر در کنار آن از رنگ مشکی نیز استفاده کنید بسیار زیرکانه خواهد بود.

رنگ‌‌های کهربایی

رنگ‌های کهربایی هم راه خوبی برای درخشان کردن ناخن‌هایتان در طول ماه‌های زمستان است. قرمز نارنجی، نارنجی آتشی، لیمویی، بنفش و آبی کبالت رنگ‌هایی فوق‌العاده هستند.

نکاتی که باید برای زدن لاک دقت کنید :

اگر پوستتان خیلی روشن است، نباید از رنگ‌های خیلی تیره استفاده کنید، اگر نه دست‌هایتان سرد و مرده بنظر می‌آیند. اگر ناخن هایتان خیلی فرم مربعی دارد، از رنگ‌های خیلی روشن دوری کنید.
فصل نیز موردی قابل توجه برای انتخاب رنگ مناسب ناخن است. در زمستان، رنگ‌های تیره تر فوق‌العاده هستند. اما در بهار محدودیتی نیست، باید به موارد دیگر دقت کنید. تابستان زمان خوبی برای رنگ‌های هات است، رنگ‌های روشن و جسورانه و لاک های نئونی. برای پاییز هم ،  برنزی ،  طلایی ، قرمز ، حنایی و برخی از رنگ‌های خنثی با شکوه جلوه می کنند.

سلامت لاک ناخن

لاک ناخن باید کاملا روان باشد. به شکلی که وقتی روی ناخن میکشید ، رد قلمو رو لاک باقی نماند. از طرفی هم نباید به حدی آبکی باشه که از خط قلمو خیلی بیشتر پخش شود. لاک ناخن نباید بوی تند مواد شیمیایی بدهد. در این صورت خیلی مرغوب نیست و ممکنه است به ناخن شما آسیب بزند.

قلمو در لاک

قلموی لاک هم از موارد خیلی مهم هست. قلمو باید پرزهای بلند و جدا از هم داشته باشد وهمچنین  پر و محکم باشد. از طرفی خیلی سفت هم نباشه و به راحتی و نرمی روی  ناخن کشیده شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *