پوشاک و کیف و کفش

برای شیک پوشی بیشتر شلوار جین را با چه کفشی ست کنیم؟

با شلوار جین جذب چه کفشی بپوشیم؟

زیبایی شلوار جین جذب در این است که می تواند با طیف وسیعی از گزینه ها عالی به نظر برسد. می توانید آن ها را با کفش های معمولی، بوت و صندل بپوشید. بین پاشنه بلند و تخت یا پاشنه ی باریک یا کلفت انتخاب دارید. فقط به یاد داشته باشید که از هر چیز بیش از حد سنگینی مانند کف کلفت و عریض، دوری کنید. وگرنه در مقایسه با پاهای باریکتان در شلوار جین، نامتعادل به نظر می رسند.

شلوارهای جین جذب و کفش های راحتی

رنگ های نرم مانند بژ یا خاکستری برای تیپ غیر رسمی مناسب نیستند، در حالیکه رنگ های درخشان تر و طرحدار بر روی کفش که متضاد رنگ بند های کفش باشد، احساس سرزنده تری به تیپ می دهند. سنگینی اندک کفش های راحتی، باید با لباس مناسب بالاتنه متناسب شود، مانند یک تیشرت گشاد تر و کوتاه تر. هر دوی این ها، تاکید بیشتری را بر شلوار جین جذبتان می دهند.

شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند

شلوار جین جذب و کفش پاشنه بلند، نهایت زیبایی یک تیپ شیک هستند. چه کفش معمولی پاشنه بلند، چه بوت پاشنه دار و چه صندل پاشنه دار را انتخاب کنید، شکی نیست که می توانید تاثیری شگفت آور ایجاد کنید. اما حواستان باشد که به تعادل کلی تیپتان هم فکر کنید. تیپی سراسر جذب می تواند عالی به نظر برسد. اما ممکن است فکر کنید که یک لباس بالاتنه ی گشاد تعادل تیپتان را بهتر حفظ می کند. صندل های نوک تیز را با شلوار جین آبی، همراه پیراهن جین دکمه دار امتحان کنید. یا بوت پاشنه دار بلند تر از قوزک پا را همراه شلوار جین جذب مشکی، لباس کوتاه سفید و ژاکت رویی کش بافت پشمی بزرگ بپوشید.

شلوار جین های جذب و کفش سنتی

اگر به دنبال تیپی کلاسیک هستید، یک جفت کفش به سبک سنتی بهترین انتخابتان است. سادگی ظریف کفش های معمولی، چه پاشنه کوتاه چه بلند، برای یک تیپ نیمه رسمی مانند یک شلوار جین رنگی، بلوز دکمه دار و ژاکت، فوق العاده است. کفش معمولی پاشنه دار، اگر همراه شلوار جین طرح پاره، ژاکت طرح درهم، و یک کت گشاد پوشیده شود، فضای تیپ را پیچیده و زیبا نشان می دهد. کفش های سنگین هم انتخاب خوبی هستند، برای داشتن تیپی ظریف رنگ های خنثی، و برای جلب کردن توجه ها به پاهایتان رنگ های روشن تر را انتخاب کنید.

شلوار جین جذب و کفش های نیم بوت

کفش های نیم بوت نیز همراه شلوار جین جذبتان فوق العاده خواهند بود. طول بیشتر ساق به شما این اجازه را می دهد که پایین شلوار را داخل کفش قرار دهید و در مواقع غیر رسمی، درخشنده شوید، برای داشتن تیپی هماهنگ، تیپ خود را در رنگ های خنثی و سرد لایه بندی کنید و کفش نیم بوتی با رنگ هماهنگ با آن برای ترکیب انتخاب کنید.

شلوار جین جذب و کفش پاشنه تخت

کفش های تخت نوک تیز هم همچنین انتخاب عالی ای هستند. اگر چه می توانند باعث شوند پاهایتان بزگ تر به نظر برسند، بنابراین اگر پاهای نسبتا بزرگ تری دارید شاید بهترین انتخاب نباشند. مهم است که مطمئن شوید که پاهایتان بیش از حد فشرده نمی شوند. دنبال کفش های تخت نوک تیزی باشید که در قسمت انگشتان اندکی گرد می شوند.

چکمه های دارای پاشنه باریک توهمی از ارتفاع بیشتر ایجاد می کنند که برای قد های کوتاه تر ایده آل هستند. اما قد های بلند تر می توانند پاشنه های کوتاه تر انتخاب کنند بدون این که ظاهر خوش هیکل خود را از دست بدهند.

شلوار جین جذب و چکمه های بلند

برای یک ظاهر کاملا متناسب، شلوار جین جذب را با پیراهن هماهنگ کنید و با استفاده از یک کمربند پهن، توجه ها را به دور کمر خود جلب کنید. شلوار جین را با بوت بلند، تونیک گشاد و شال بلند برای تاکید بر بلندی و باریکی پاها، همراه کنید و البته، بوت های پشمی، وقتی با لباس های بالاتنه گشاد تر ترکیب شوند نیز، محیط مناسب منحصر به فرد خود را دارند.

شلوار جین جذب و کفش کالج

شلوار جین جذب سفید و پیراهن جین دکمه دار همراه کالج های تابستانه ساده اما شگفت انگیز به نظر می رسند. یا برای مواقع سردتر، کالج های مشکی را همراه شلوار جین جذب و ژاکت رنگ روشن بافتنی امتحان کنید. کالج های رنگ خنثی همراه رنگ های نرم و سفید یا کرم ملایم کاملا متناسب هستند. یا می توانید با رنگ های روشن تر توجه و جذابیت بیشتری ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *