پوشاک و کیف و کفش, راهنمای خرید

انتخاب کیف مناسب برای اندام متفاوت

مدل کیف مناسب برای هر کسی با هر اندامی فرق می‌کند. برای همین هم لازم است اول فرم بدن و انداممان را بشناسیم و بعد سراغ کیف‌هایی برویم که به ما می‌آیند و ما را خوش استایل‌تر می‌کنند.

خانم های قد بلند و لاغر

خانم‌های قد بلند و لاغر اندام می‌توانند از هر مدل کیف که دوست دارند استفاده کنند از کیف های بزرگ گرفته تا کوچک یا حتی کوله فقط به این نکته توجه داشته باشند که هر چقدر اندازه‌ی کیف کوچکتر باشد، قد آن‌ها بلندتر به نظر می‌رسد. بنابراین بهتر است سراغ این مدل‌ها نروند.

خانم های قد کوتاه‌

خانم‌های کوچک اندام باید سراغ کیف‌های با‌مزه‌ و کوچک بروند.بهتر است استفاده از کیف های بزرگ اجتناب کنند.
استفاده از مدل‌ کیف کوچکی که روی آرنج دست قرار می‌گیرد هم خوب است. در نهایت به خاطر داشته باشید زنجیر یا بند کیف شما نباید آنقدر بلند باشد که کیف پایین‌تر از لگن شما قرار بگیرد. این کار باعث می‌شود قدتان کوتاه‌تر به نظر برسد.

کیف مناسب برای اندام های مختلف
  • اندام سیبی شکل

افرادی با بالاتنه تو پر ، شانه های عریض هستند. باید دور کیف های کوچک با دسته های کوتاه را خط قرمز بکشید. استفاده از کیف هایی که روی آرنج دست قرار می گیرند هم به شما توصیه می شود.

  • اندام گلابی شکل

این دسته از خانم ها دارای پایین تنه تو پر و درشت هستند که باید تلاش کنند حواس بیننده را به سمت بالاتنه جلب کنند. بند کیف شما باید کوتاه باشد، طوری که کیف درست زیر آرنج شما قرار بگیرد و از کیف هایی با سایز متوسط و رنگ های شاد و روشن استفاده کنید. هیچ وقت نباید از کیف هایی استفاده کنید که بندشان آن ها را تا روی لگن شما می آورد زیرا باعث میشود  پایین تنه شما بزرگتر به نظر برسد.

  • خانم های سایز بزرگ

بهترین مدل کیف برای شما کیفی است که بزرگ باشد و در عین داشتن طرح ، رنگ روشنی هم داشته باشد. برای مهمانی ها از کیف های دستی بزرگ به جای مدل های معمولی و کوچک استفاده کنید.

  • نکاتی برای انتخاب کیف

اگر ران‌های بزرگی دارید، کیفی انتخاب کنید که زیر بازوی شما قرار می‌گیرد، هر کیفی که درست روی کمر شما قرا بگیرد، توجه را به قسمت پایینی اندام شما جلب می‌کند.
گر کیفی می‌خواهید که بتوانید هر روز از آن استفاده کنید و می‌خواهید با همه لباس‌های شما- صرف‌نظر از رنگ‌شان- هماهنگ بشود، بهترین کار، انتخاب رنگ خنثی است.
گر شما به پوشیدن لباس‌های تنگ مشکی و قهوه‌ای علاقه دارید، در این صورت باید کیف‌هایی را بخرید که رنگی است یا تکه‌های رنگی دارد. یک کیف آبی، زرد یا قرمز بخرید که با بیشتر لباس‌های شما هماهنگ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *