پوشاک و کیف و کفش, مد و لباس

استایلی متفاوت با کمربند

شاید به نظر خیلی ها هدف اصلی استفاده از کمربند نگه داشتن دامن و یا شلوار است ، اما می تواند تاثیر بسزایی در تغییر ظاهری شما داشته باشد. کمربندها به افراد کمک می کنند تا در مناطقی که هیچ پیچ و تابی در بدن وجود ندارد، بیشتر به چشم بیایند و آن ها را زیباتر و باهوش تر جلوه دهد.
وقتی شما  یک لباس را با کمربند و بدون کمربند می پوشید کاملا دو پوشش متفاوت دارید. تغییری که کمربند زنانه در استایل شما ایجاد می کند محسوس است اما باید بدانید چطور از این وسیله به درستی استفاده کنید، تا تیپ شما شیک تر و جذاب تر شود.
کمربند زنانه می تواند یک کمربند پهن ساده طلایی باشد یا یک کمربند باریک زنجیری که بیشتر حالت زیورآلات دارد.
زمانیکه یک لباس گشاد تن کرده اید با استفاده از کمربند زنانه به آن فرم دهید و کاری کنید تا این لباس گشاد در تنتان برجستگی بیشتری بگیرد و باعث شود اندام شما زیباتر دیده شود.
کمربندها به خوبی می توانند بین لباس هایی که به تن می کنید هارمونی و توازن ایجاد کنند. باید آنها را طوری به کار بگیرید که باعث نشود لباسی که تن کرده اید شلوغ تر به نظر برسند.
برای لباس های رنگی ، بهتر است کمربندتان همرنگ یکی از رنگ های لباس باشد تا آن را تکمیل کند و باعث نشود لباس زیبایی و قدرتش را از دست بدهد.
برای زمانی که می خواهید از یک طیف رنگی استفاده کنید و رنگ روشن و تیره از یک رنگ بپوشید، کمربند می تواند بین این دو یک مکث کوتاه ایجاد کند تا جدا بودن آنها به چشم بیاید. در این مواقع می توانید فقط از یک کمربند باریک استفاده کنید که هم کمرتان را در اندام مشخص کند هم یک وقفه کوتاه بین دو رنگ و دو طرح ایجاد کند.
کمربندهای ساده و بدون طرح و با رنگ های خنثی به کمربندهایی با طرح های شلوغ ارجحیت دارند چون زمان ندارند و همیشه میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.
اگر اندام سیبی شکل دارید (یعنی کمر ضخیم) بهترین کمربند برای شما یک کمربند با رنگ تیره است که کمی حالت کشسانی داشته باشد و هرچه پهن تر باشد بهتر است و کمرتان را باریک تر نشان می دهد.
اگر کمرتان صاف است (اندام مستطیلی یا مثلثی ) باید با لباس هایی کمربند ببندید که از پایین تنه حالت گشادی دارند تا خطوط کمر بهتر تعریف شود.
اگر خط کمر مشخص دارید (اندام ساعت شنی یا گلابی شکل) می توانید از هر نوع لباس و کمربندی که دوست دارید استفاده کنید. برای تاکید بیشتر روی کمر خود می توانید از رنگ های روشن تر استفاده کنید. استفاده از کمربند گشاد اندام شما را صاف نشان می دهد و توصیه نمی شود.
اگر بالاتنه کوتاهی دارید از کمربندهای باریک تر و همرنگ لباستان استفاده کنید. اگر کلا قد کوتاهی هم دارید باریک ترین کمربند با رنگ مشابه لباس برای شما گزینه خوبی است. اگر بالاتنه بلندی دارید از کمربندهای عریض تر با رنگ متضاد لباس استفاده کنید.

شل بستن کمربند

گاهی باید شل تر کمربند را ببندیم،ت ا با نتیجه بهتری روبرو شویم. به خصوص در مواقعی که مدل لباس شما باعث به چشم نیامدن کمرتان می شود.

کمربند پالتو

بالا و تنگ بستن کمربند برای افرادی که دارای شکم هستند ، ظاهر خوبی را پدید نخواهد آورد. پیش از آنکه کمربند را ببندید به خوبی فکر کنید، پایین بستن کمربند می تواند علاوه بر زیباتر نشان دادن بدن شما، جلوه لباستان را نیز دوچندان کند.

محکم بستن به کمر

کمربندهای ضخیم و عریض برای کسانی که کمرهای تراشیده ای ندارند خیلی مناسب به نظر نمی رسد. انتخاب یک کمربند باریک تر برای پوشش دور کمر شما و کمتر نشان دادن چربی های دور شکم می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *