آرایش صورت

آموزش آرایش و تقویت ابروها

همانطور که می دانید داشتن ابروهایی زیبا که دارای رنگ و فرم مناسبی باشند از مهمترین اصول چهره به شمار می رود که زیبایی را چندین برابر میکند.

ریمل ابرو


برای ابروهای کم پشت ویا ابروهای کمرنگ استفاده از ریمل ابرو می تواند ظاهری زیبا برای ابروهایتان ایجاد کند و حتی می توانید از ریمل ابرو برای نگه‌داشتن موهایی از ابرو که حالت نمی‌گیرند برای ثابت کردن در جای خود استفاده کنید.

کاربرد ریمل ابرو

اگر ابروهای نازک دوست ندارید، ریمل ابرو بسیار ایده آل و کمک کننده است. ریمل ابرو ، هم ابروها را منظم و مرتب میکند، و هم بر جذابیت آن می افزاید .

ریمل تقویتی ابرو

ویتامین‌های موجود در این محصول برای ابروها بسیار ضروری و مغذی هستند. بدین دلیل است که موجب رشد مجدد ابروها می‌شوند. وقتی ابروها کاملاً تمیز هستند ، این ریمل را به ابرو ریشه‌هایش زده و بگذارید کمی برروی ابرو بماند ، همچنین شبها قبل خواب استفاده کنید تا نتیجه مطلوب بگیرید. ریمل های تقویتی باعث آبرسانی و تقویت ابرو میشود که باعث بلندی و ضخامت تارهای ابرو میشود.

انواع ریمل ابرو

ساده (Clear) : نوع ساده برای افرادی است که بصورت طبیعی دارای ابروهای پرپشت و خوبی هستند استفاده میشود و فقط برای حالت و فرم دادن ابرو استفاده میشود.
رنگی (tinted) : این ریمل برای استفاده افرادی است که دارای ابروهای کم پشتی هستند میتوانند با استفاده از این ریمل فضای خالی بین ابروهای خود را پر کنند.

نحوه استفاده از ریمل ابرو:

در ابتدا صورت خود را کاملا شسته و سپس پوست را کاملا خشک نمایید.
سپس ریمل ابرو را مستقیما به ابرو ها زده و به سمت بالا و در جهت مورد نظر زده و جاهای خالی را پر کنید. اما به این نکته دقت داشته باشید که از تکرار بپرهیزید تا ابرو های شما جلوه ای زیبا و طبیعی داشته باشد .

چگونه ابرو هایی زیبا داشته باشیم :


ابتدا با مداد ابرو قاب زیرین ابرو را بکشید تا مرز آن کاملا مشخص شود.
حالا باید داخل ابروها را با پودر یا سایه ابرو پر کنید، اگر در این مرحله مهارتی ندارید می‌توانید یک ورق پلاستیکی را زیر ابروهایتان بگیرید تا پودرها روی پلک پخش نشود.
خط مرزی زیر ابرو باید کاملا مشخص باشد ، اما دیگر جاهای ابرو باید حالتی طبیعی داشته ‌باشد.
برس ابرو رادر سایه یا پودر مخصوص ابرو بزنید و خیلی آرام داخل ابرو را پر کرده ، می‌توانید از کمان ابرو کار را شروع کنید.
با ضربات آهسته ابرو را پر کنید ، در این مرحله بهتر است از ۲ رنگ پودر کمی تیره‌تر و کمرنگ‌تر استفاده کنید ، یعنی برای کناره‌های ابرو از کم‌رنگ‌تر و داخل ابرو پر رنگ‌تر حواستان باشد به هیچ وجه نباید پودر اضافی روی برس باشد.
حالا با یک برس ریمل تمیز رنگ‌های ابرو را یکنواخت کنید ، زیرا این برس کشیدن تمام پودرهای اضافی را نیز پخش می‌کند و به ابرو حالتی طبیعی‌تر می‌دهد.
اگر لازم است زیر ابرو را کانسیلری که یک درجه از رنگ پوست‌تان روشن‌تر است ، اسفاده کنید تا هم قاب ابرو خود را بهتر نشان دهد و هم ابروهایتان تمیزتر به نظر برسند. اگر ابروهایتان به راحتی منظم نمی‌شوند ، توصیه می‌کنیم ازمقداری ژل سبک استفاده کنید.
سایه یا پالت ابرو این امکان را به شما میدهد که از رنگ های متفاوت برای سایه روشن ابروهای خود استفاده کنید وابرو هایی متناسب با رنگ پوست و موی خود ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *